Ratujmy zwierzęta!

Błysk

cam00934

Zachęcam do pomagania zwierzętom! Miłośników zwierzaków nie brakuje! Któż z nas nie chciałby pomagać? Nie zawsze wiadomo jak… Niektórzy z nas znaleźli swoją drogę – np. są wolontariuszami w schroniskach. Wielu posiada zwierzątka w domu. To wspaniale, gdy uda nam się uszczęśliwić chociaż jednego pieska czy kota. Niestety problem bezpańskich zwierząt jest wciąż ogromny! Też nie każdy bezpański zwierzak ma zapewnione bezpieczeństwo w schronisku – tylko błąka się po okolicy, je ze śmietnika i jest torturowany przez ludzi. Schroniska dla zwierząt borykają się z problemem zbyt dużej ilości zwierząt oraz z brakiem funduszy. W niektórych miejscach brakuje osób do pomocy.

Poprzez tę stronę możesz pomagać zwierzętom! Nawet jeśli nie zamierzasz zostać wolontariuszem czy też przygarniać jakiegokolwiek zwierzaka.

Oto korzyści dla Ciebie:

  • zdobędziesz nową wiedzę z zakresu ziołolecznictwa,
  • otrzymasz zniżki na kursy językowe e-booki, zniżki nawet 100%:-)
  • weźmiesz udział w konkursach i losowaniach,
  • masz szansę wygrać nagrody,
  • otrzymasz co miesiąc raport, z którego dowiesz się jakie zwierzątko uzyskało pomoc i w jakiej formie. Raport będzie zawierał m. in. zdjęcia i filmiki:-)
  • poczujesz olbrzymią satysfakcję z pomagania zwierzętom,

Co możesz zrobić, aby uzyskać wszystkie przywileje i by pomóc zwierzętom? Możesz zamówić e-book z niniejszej strony. Informacje o nim tutaj. Połowa dochodu przekazana będzie wybranej przeze mnie instytucji, na konkretne zwierzątko bądź na cel zasugerowany przez czytelników bloga. Ponieważ pomoc jest różnorodna stąd pomysł na raporty. Abyś miał wgląd w to, co konkretnie zostało zrobione, dzięki Twojemu wsparciu.:-)

Zapraszam do angażowania się w pomoc a tym samym, do poszerzania swoich możliwości, swojej wiedzy i dania sobie szansy na uzyskanie atrakcyjnych nagród i otrzymania ciekawych ofert.

Sama jestem miłośniczką zwierząt odkąd pamiętam! Obiecuję, że na blogu zobaczycie zarówno moje zwierzaki, jaki i zwierzęta, którym już udało się pomóc, dzięki sprzedaży e-booków i kursów językowych.

Reklamy

2 myśli nt. „Ratujmy zwierzęta!

  1. Pingback: Złoty Napój | ajurwedablog

  2. Pingback: Pomagaj razem ze mną! | ajurwedablog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s